Dvojplameny

Co jsou dvojplameny?

Dvojplameny, dvoupaprsky, párové duše, (twin flames, twin souls, twin rays) jsou dvě duše (lidé), kteří byli v prvopočátku vytvořeni z jediné duše s ženskými i mužskými prvky dohromady. Tato jediná duše byla koulí sjednocené energie, mužské a ženské a rozdělila se na dvě. Duše je tvořena energií, stejně jako elektřina a v základu je to modrý plamen. Proto se jim říká dvojplameny. Po rozdělení se každá z obou duší stala samostatnou a ucelenou duší. Stejně jako se dělí buňky a každá z nich je úplná, nebo když je hologram rozbitý na kousky a každý obsahuje úplný obrázek, jako byl na začátku. Každá duše má všechno nezbytné k tomu, aby byla samostatnou a funkční duší. Obě duše byly polarizovány, jedna obsahuje převážně mužskou energii a druhá převážně ženskou energii původního celku. Každá rovněž obsahuje část té druhé uvnitř sebe. Jin a jang symbol je jednou z nejlepších ilustrací zobrazující obě poloviny, každou obsahující nepatrnou část té druhé.

My všichni cítíme potřebu hledat opravdovou lásku, protože toužíme po tomto původním spojení. V Bibli je popsána svatba… „muž opustí svého otce a svou matku a přilne ke své manželce a stanou se jedním tělem“ a také: „Co Bůh spojil, člověk nerozdělí.“ Spojení dvojplamenů je jediné, kde je tomu tak doslova, nejen v přeneseném významu manželského svazku. Dvojplameny jsou svoji na věky ve svém bytí a nikdo to nezmění.

Když si uvědomíme, že všechno, co bylo stvořeno je vibrující energie, dvojplameny mohou být vysvětleny jako dvě jednotlivé bytosti vibrující ve stejné frekvenci. Je jenom jeden, který pasuje do našeho přesného harmonického vzorce. Když jsme v přítomnosti tohoto druhého dílu, cítíme zvýšenou vibraci energie lásky, protože onen dílek pasuje k tomu našemu. Ten pocit je příjemný a přirozený a zároveň neuvěřitelně silný.

Váš dvojplamen okamžitě poznáte na úrovni duše. I osoba, která nikdy nebyla nijak duchovně založená, pocítí, že svoje dvojče zná. Fyzický vzhled může být povědomý, ale skutečné rozpoznání existuje především uvnitř a vzněcuje plamen v srdcích obou dvojčat. Někdy nedokážeme vědomou myslí pochopit, co se to děje. Může to způsobit, že jedna osoba bude chtít utéct ze situace nebo druhého odmítat, dokud neporozumí. Může to být velice intenzivní zážitek a vzpírat se obvyklé představě toho, co hledáme ve svém partnerovi. Spíše než některé znaky jako styl oblékání nebo společné zájmy, vám budou povědomé věci mnohem hlubší, na úrovni duše. Mnoho věcí se může jevit jako naprostý kontrast k vaší osobě a typu lidí, s jakými se stýkáte. Přes to všechno budete cítit: „Já toho člověka znám.“

Můžeme rozpoznávat mnoho spřízněných duší s kterými jsme prožili mnohé životy , ale setkání s dvojplamenem je vždy nejintenzivnější a život naruby obracející záležitost. Je jasné, že na tomhle člověku je něco odlišného od všech lidí, které znáte. Je jenom jeden krásný a dokonalý doplněk ke každé lidské duši.

Autor: Dr. Amy Queen

Přeložila Eidheann

Zdroj: www.soulhealinginstitute.com

*** Tento článek pro Vás připravily stránky divinelove.cz. Článek můžete libovolně sdílet v nezměněné podobě spolu s touto poznámkou. Děkuji <3 ***

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *