Dvojplameny

Fáze vztahu s dvojplamenem

  1. Rozpoznání a dočasné duchovní probuzení
  2. Testování
  3. Krize
  4. Útěk
  5. Odevzdání se
  6. Vyzařování
  7. Harmonizace

Fáze 1: Rozpoznání a dočasné duchovní probuzení

Oba dvojplameny se vzájemně rozpoznají na úrovni duše a mají pocit, jako by se už někdy dříve potkali. Setkání je doprovázeno synchronními událostmi. Otevírá se srdeční čakra a obě duše se rychle dostávají do třetí energie sjednocení. Oba dvojplameny zažívají zrychlení duchovního porozumění.

Cílem této fáze je, aby si obě duše rozvzpomenuly na svou životní misi a aby se každé z dvojčat mohlo lépe pozvednout k vyšším stupňům vědomí.

Fáze 2: Testování

Prvotní dočasné duchovní probuzení slábne. Ego se dostává do popředí. Jeden nebo oba z dvojplamenů se mohou pokusit „napasovat“ svůj vztah do tradičního vzorce pro lásku, vztah či partnerství tak jak jim to diktuje jejich ego na základě naučených dogmat systému. Vzniká vnitřní konflikt. Dvojplameny hloubají nad svými předsudky a naučenými vzorci toho, jaký by jejich milovaný měl být a co od vztahu očekávají.

Oba dvojplameny se cítí silou svého spojení inspirováni i poraženi zároveň. Pochyby způsobují, že jeden nebo oba dvojplameny začínají na toho druhého nahlížet kriticky či podezřívavě.

Cílem 2. fáze je zapříčinit, aby zastaralé koncepty o vztazích vyplavaly na povrch a mohly být vyčištěny.

Fáze 3: Krize

Krizí je pro dvojplamen poznání, že se musí zbavit svých egoistických představ o milostném vztahu, nebo odmítnout svého milovaného. Dvojplamen musí setřást ego nebo na identitě založené představy a touhy, aby dosáhl vyššího vyjádření lásky, což může vést k tvrdohlavosti a úzkosti. Objevuje se strach a spouští se mnoho škodlivých emočních vzorců. Jejich pozorováním a zvědoměním je však lze opustit.

I přes svůj strach oba dvojplameny stále obnovují kontakt mezi sebou v cyklech sbližování se, zpovědí, odpuštění a lásky. Tyto rituály upevňují vyšší stupně vědomí do energetických polí obou dvojplamenů.

Cílem 3. fáze je poskytnout příležitost pro léčení a dozrávání mentálních i emocionálních těl.

Fáze 4: Útěk

Tváří v tvář jednotnému vědomí zakódovanému ve sjednocení dvojplamenů se lidské ego přirozeně obává své záhuby. Bolest se zvětšuje a staré mechanismy přežití založené na egu a emoční a mentální vzorce jako vzdor, manipulace, zloba, trest a odsuzování se dostávají na povrch.

Jeden nebo oba z dvojplamenů jsou emočně i mentálně zaplaveny ohromnou bolestí, která se projevuje jako odmítnutí a opuštění na úrovni duše. Tato nesnesitelná duševní bolest vede k tomu, že jeden nebo oba dvojplameny fyzicky odcházejí ze vztahu a blokují komunikaci z pocitu strachu a marnosti. Jeden nebo oba dvojplameny se mohou neúspěšně pokusit o obnovu původní harmonie.

Cílem 4. fáze je pohánět oba směrem k Bohu a uzdravení a dozrání jejich duchovního těla.

Poznámka: Pro mnohé je velice obtížné odolat pokušení a neulpět v bitvě ega nebo v odloučení od druhého, proto mnoho dvojčat nikdy nedosáhne Odevzdání, Vyzařování a Harmonizace. Pamatujte, že ve vztahu dvojplamenů nemá odsuzování žádný smysl. Každá duše se učí ze své vlastní pouti a svými vlastními volbami. Vaše bezpodmínečné milující myšlenky váš dvojplamen pocítí na úrovni nevědomí, což ho bude posilovat.

Fáze 5: Odevzdání

Výsledkem vztahu dvojplamenů je odevzdání se Bohu v plné víře a důvěře, že sjednocení je pod božskou ochranou. Je třeba přijmout, že to, co je nejlepší a osudem určené pro konečnou fyzickou harmonizaci se projeví ve správný čas. (Obě dvojčata musejí dosáhnout osvícení, aby mohly dosáhnout harmonizace ve hmotném světě.)

Zběhlému dvojplameni je poskytnut prostor a svoboda, aby si sám zvolil tempo svého vývoje. V tomto stadiu se navrací frekvence soucitu a udržuje se. Odevzdaný dvojplamen si udržuje svého milovaného v srdci, zatímco se plně vrací do života a objevuje nové možnosti jak se stát osvíceným člověkem. Tento čas může být využit k nejrůznější tvorbě, kdy se bezpodmínečnou lásku vkládáme do umění, hudby, psaní, učení nebo jakékoliv jiné kreativity a služby ostatním.

Cílem 5. fáze je pomoci duši opustit ego, rozvinout pravidelnou komunikaci s Bohem a demonstrovat svou plnou důvěru v Boha, aby člověk věděl co je nejlepší a kdy.

Fáze 6: Seberealizace, Osvícení, Rozzáření

Ego umírá a božská energie přebírá kontrolu nad tělem. To vede k naprostému duchovnímu probuzení a přijetí plně probuzeného vnitřního božství. Toto je stadium vyzařování Božské lásky raději než hledání romantické lásky.

V tomto stádiu dosahuje emocionální, mentální a duchovní tělo odevzdaného dvojplamene plné vyspělosti. Objevuje se nová tvořivost a léčebné schopnosti, které využívá k pomoci ostatním.

Cílem této fáze je ukotvit tok Božské lásky skrz tělo a tvorbu na úrovni, která přispívá k pozvednutí lidstva.

Fáze 7: Harmonizace

V tomto stadiu jsou již probuzeny oba z dvojplamenů. Setkávají se na hmotné úrovni, aby přijali své nově vyvinuté energie, které proudí k většímu využití jejich společného potenciálu. Oba dvojplameny se plně ponořují do třetí energie bezpodmínečné lásky způsobem, který pomáhá ostatním otevřít jejich vlastní srdce.

Cílem posledního stadia je dokončit misi sjednocení se s vaším dvojplamenem. Vztah s dvojplamenem přichází do vašeho života, aby vás otevřel vibracím bezpodmínečné lásky.

Autorka: Jenna Forrest

Přeložila: Eidheann

*** Tento článek pro Vás připravily stránky divinelove.cz. Článek můžete libovolně sdílet v nezměněné podobě spolu s touto poznámkou. Děkuji <3 ***

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *