Dvojplameny

Myslíte si, že vztah mezi dvojplameny je snadný?

Ve světě nejasností, duchovního zmatku a věčných debat se zdá, že mnoho lidí věří, že všechny duchovní vztahy jsou rovnocenné. Ačkoliv se tato perspektiva zdá jako fér, musíme být k sobě upřímní a přiznat si, že náš svět je na hony vzdálený tomu, co je fér. Někteří lidé jsou postižení, jiní hladoví, bez domova, nemocní… Stejně, jako se lidé rodí s psychickými schopnostmi, nebo nadáním génia, jsou také i duchovní svazky, které jsou silnější než jiné. Ačkoli se tato spojení zdají být romantičtější, ve skutečnosti je tomu zpočátku naopak. Ve skutečnosti je tento svazek mnohem více stresující, protože má tento pár před sebou velkou bitvu, ve které musí znovu sjednotit, spojit, uzdravit a transformovat jeden druhého před tím, než mohou začít uzdravovat planetu a druhé. Toto spojení samo o sobě ještě neznamená, že jsi připravený učit a uzdravovat svět, jak si mnozí myslí. Je to jen první krok do světa chaosu, hledání rovnováhy, výměny energií a odstraňování emočního zmatku. Pokud věříte, že jste potkali své dvojče a silně vás to k němu táhne a vaše záměry nejsou vedené vaším egem, zde je několik rad, které bych vám navrhl.

První a nejdůležitější rada je nevyhledávat rady těch, kdo nezažili tento druh vztahu, protože jejich nevědomost jim neumožní pochopit komplexnost a energii tak intenzívního spojení. Srovnávání tohoto vztahu s normálními vztahy může způsobit více škody než užitku. Ačkoliv mnoho našich přátel to myslí dobře, oni nedokáží pochopit reakce a váhavost v tomto vztahu. Oni nepochopí, že dvojplameny musí projít mnoha křižovatkami.

V naprosté většině je „uprchlík“ ve vztahu ten více zmatený a méně duchovně založený. Má před sebou obtížný úkol, protože je mnohem více ukotvený ve hmotě a bude rozervaný mezi materialismem a cestou osvícení. To samozřejmě neznamená, že pro duchovnější dvojče to bude lehká cesta. Bude mít tolik obtíží, kolik dobrého. Protože se energie mezi partnery čím dál více ustaluje, skrytá zranění a bolest vyjdou najevo, aby byly uzdraveny. To znamená, že všichni kostlivci budou vytaženi ze skříně na světlo a to není pro nikoho z nás snadná věc.

Pamatuj, vždy důvěřuj svým vnitřním touhám a buď k sobě upřímný stejně jako ke svému partnerovi a ke každému, ať už je duchovní, nebo ne. Také důvěřuj tomuto procesu a tomu, že jakmile dojde k uzdravení, dějí se věci pro vyšší dobro. První setkání a poznávání jeden druhého je časem, kdy je třeba nechat jít a snažit se transformovat své ego, obzvláště u těch osob, které obyčejně utíkají ze vztahu ze strachu více se mu otevřít. Vždy se učte akceptovat, milovat a především uzdravovat jeden druhého před tím, než započnete s jakoukoliv duchovní prací. To je to nejdůležitější, protože nemůžeme uzdravit ani transformovat ostatní, dokud jsme neuzdravili a netransformovali sami sebe.

Autor: Makalesi Rodan

Přeložila: Eidheann

Zdroj http://sirisking.com/home/you-think-the-twin-flame-connection-is-easy-think-again.html

*** Tento článek pro Vás připravily stránky divinelove.cz. Článek můžete libovolně sdílet v nezměněné podobě spolu s touto poznámkou. Děkuji <3 ***

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *