O projektu

Historie stránek

Stránky Divine Love vznikly v září 2013 na adrese divine-love.quicksnake.cz jako místo kde jsem se rozhodla zpřístupnit a sdílet informace, které mě samotné velmi pomohly, ale v českém prostředí jich tehdy bylo velmi málo.

Stránky se vyvíjely spolu se mnou a jejich obsah se tak postupně měnil z převzatých článků na autorské. V roce 2020 mi poskytovatel webu stránky smazal a tak jsem se rozhodla založit nové, v modernějším designu. Od roku 2021 jsou stránky zpět na nové adrese divinelove.cz, obsah starých stránek bude postupně částečně obnoven a bude se mísit s obsahem novým. Rozhodla jsem se zachovat původní strukturu a zveřejňovat jak články převzaté, tak své vlastní, autorské.

Poslání

Smyslem mých stránek je přinášet a shromažďovat informace týkající se psychologie a duchovního aspektu partnerských vztahů, zejména však fenoménu dvojplamenů a spřízněných duší.

Není mým cílem na fenoménu dvojplamenů vydělávat ani si na něm budovat kult osobnosti. Pro mě je možnost dvojplamennou lásku zažívat tady na Zemi dostatečnou odměnou a vše co dělám, dělám z vděčnosti za tuto milost, která mi byla dána.

Pokud cítíte, že potřebujete poradit, nebo se svěřit, můžete mě bezplatně kontaktovat buď skrze FB messenger (kulaté tlačítko vpravo dole na úvodní stránce, pokud máte účet na facebooku), nebo na adrese: eidheann@seznam.cz

V rámci možností ráda odpovím a poradím. Jako člověk člověku, přítel příteli. Předem však avizuji, že poradenství není mým zaměstnáním nýbrž posláním, a proto si vyhrazuji právo na případnou časovou prodlevu (abych stíhala osobní život) a právo odmítnout poradit (pokud usoudím, že v tomto případě je každá rada drahá… 🙂 )

Jinak od začátku zastávám názor, že za své štěstí si člověk nese odpovědnost sám, a zkušenosti ostatních mohou posloužit jako inspirace, ale nikdy jako náhrada vlastních úvah, pocitů a rozodnutí.

Váš romantický, milostný či partnerský život odpovídá vaší duchovní úrovni a nikdo za vás nemůže odpracovat váš díl práce. Je to vaše cesta.

Nikdo, ani já, nemá na sjednocení dvojplamenů patent (ač to tak po zběžném prohlédnutí mnoha internetových stránek může vypadat). Řiďte se vlastním rozumem následujte své vlastní srdce. Vždy.

Závěrem

Skutečná moudrost dvojplamennů je natolik cenná a z jiného světa, že nelze vyčíslit lidskými prostředky. Nelze s ní kšeftovat, lze ji pouze žít. Stránky jsou mým koníčkem, mou osobní radostí a prostředkem uplatnit svou kreativitu. Z vlastní zkušenosti vím, že co člověk činí opravdově a ze srdce, to se mu oklikou stejně vrátí. Za vše, co jsem se o dvojplamenné cestě naučila, vděčím vyšší moci, které jediné se zodpovídám a která jediná ví, co doopravdy potřebuji. Možná jednou víc než peníze, budu potřebovat zdraví, nebo dobré počasí, nebo se o pět minut opozdit, abych se vyhnula nehodě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *